Про компанію

Якісний інтернет — одна з найбільш популярних послуг у сучасному світі, яка дозволяє користувачам відпочивати, працювати і розвиватися практично в будь-якому напрямку. Доступ до мережі в Україні сьогодні пропонують десятки провайдерів, але тільки кілька організацій працюють одночасно і над якістю самої послуги, і над підвищенням рівня сервісного обслуговування своїх абонентів. У число цих компаній входить ФРІНЕТ — один з найбільших операторів широкосмугового доступу, послугами якого користуються вже понад 147 тис. клієнтів.

Дешевий безлімітний інтернет в Бобровиці

І у великих містах, і в невеликих населених пунктах компанія ФРІНЕТ, що представлена ​​торговою маркою  О3, проводить швидкісні телекомунікаційні мережі, в основі яких лежить технологія FTTх і устаткування від провідних світових виробників. Крім того, велика абонентська база стала результатом реалізації компанією своїх переваг:

- гнучка тарифна політика. ФРІНЕТ навіть в маленьких містах пропонує вибір з декількох пакетів, що дозволяє абонентам обрати оптимальний для себе варіант. У Бобровиці користувачам доступні два пакети для мешканців квартир (швидкість World: 20 і 40 Мбіт/с) і людей, які проживають у приватному секторі (швидкість World: 20 і 40 Мбіт/с);

- якісна стабільна мережа. ФРІНЕТ працює тільки з найкращим обладнанням від лідерів ринку телекомунікацій — компаній D-Link, ZTE, Edge-core. Крім того, компанією організований спеціальний відділ, завданням якого є відслідковування якості роботи мережі. Тому проблеми виникають не часто, а якщо і виникають, то їх вирішують максимально швидко;

- customer service. Одна з ключових завдань ФРІНЕТ — не просто надавати абонентам домашній безлімітний інтернет в Бобровиці, а робити це з максимальним рівнем сервісу. Для цього компанією постійно поліпшується сайт і розвивається система зворотного зв'язку, де на сьогодні реалізовані два типи кол-центрів: загальний та технічна підтримка.

Інтернет від ФРІНЕТ — це зручний і доступний спосіб інтеграції в сучасний цифровий світ, який відкриває перед вами безліч можливостей.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...