Про компанію

Якісний інтернет — одна з найбільш популярних послуг у сучасному світі, яка дозволяє користувачам відпочивати, працювати і розвиватися практично в будь-якому напрямку. Доступ до мережі в Україні сьогодні пропонують десятки провайдерів, але тільки кілька організацій працюють одночасно і над якістю самої послуги, і над підвищенням рівня сервісного обслуговування своїх абонентів. У число цих компаній входить ФРІНЕТ — один з найбільших операторів широкосмугового доступу, послугами якого користуються вже понад 143 тис. клієнтів.

Дешевий безлімітний інтернет в Бобровиці

І у великих містах, і в невеликих населених пунктах компанія ФРІНЕТ, що представлена ​​торговою маркою  О3, проводить швидкісні телекомунікаційні мережі, в основі яких лежить технологія FTTх і устаткування від провідних світових виробників. Крім того, велика абонентська база стала результатом реалізації компанією своїх переваг:

- гнучка тарифна політика. ФРІНЕТ навіть в маленьких містах пропонує вибір з декількох пакетів, що дозволяє абонентам обрати оптимальний для себе варіант. У Бобровиці користувачам доступні два пакети для мешканців квартир (швидкість World: 20 і 40 Мбіт/с) і людей, які проживають у приватному секторі (швидкість World: 20 і 40 Мбіт/с);

- якісна стабільна мережа. ФРІНЕТ працює тільки з найкращим обладнанням від лідерів ринку телекомунікацій — компаній D-Link, ZTE, Edge-core. Крім того, компанією організований спеціальний відділ, завданням якого є відслідковування якості роботи мережі. Тому проблеми виникають не часто, а якщо і виникають, то їх вирішують максимально швидко;

- customer service. Одна з ключових завдань ФРІНЕТ — не просто надавати абонентам домашній безлімітний інтернет в Бобровиці, а робити це з максимальним рівнем сервісу. Для цього компанією постійно поліпшується сайт і розвивається система зворотного зв'язку, де на сьогодні реалізовані два типи кол-центрів: загальний та технічна підтримка.

Інтернет від ФРІНЕТ — це зручний і доступний спосіб інтеграції в сучасний цифровий світ, який відкриває перед вами безліч можливостей.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Послуга побудови корпоративних мереж

Послуга побудови корпоративних...

Інтернет-оператор «ФРІНЕТ»...

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...