Про компанію

Якісний інтернет — одна з найбільш популярних послуг у сучасному світі, яка дозволяє користувачам відпочивати, працювати і розвиватися практично в будь-якому напрямку. Доступ до мережі в Україні сьогодні пропонують десятки провайдерів, але тільки кілька організацій працюють одночасно і над якістю самої послуги, і над підвищенням рівня сервісного обслуговування своїх абонентів. У число цих компаній входить ФРІНЕТ — один з найбільших операторів широкосмугового доступу, послугами якого користуються вже понад 143 тис. клієнтів.

Дешевий безлімітний інтернет в Бобровиці

І у великих містах, і в невеликих населених пунктах компанія ФРІНЕТ, що представлена ​​торговою маркою  О3, проводить швидкісні телекомунікаційні мережі, в основі яких лежить технологія FTTх і устаткування від провідних світових виробників. Крім того, велика абонентська база стала результатом реалізації компанією своїх переваг:

- гнучка тарифна політика. ФРІНЕТ навіть в маленьких містах пропонує вибір з декількох пакетів, що дозволяє абонентам обрати оптимальний для себе варіант. У Бобровиці користувачам доступні два пакети для мешканців квартир (швидкість World: 20 і 40 Мбіт/с) і людей, які проживають у приватному секторі (швидкість World: 20 і 40 Мбіт/с);

- якісна стабільна мережа. ФРІНЕТ працює тільки з найкращим обладнанням від лідерів ринку телекомунікацій — компаній D-Link, ZTE, Edge-core. Крім того, компанією організований спеціальний відділ, завданням якого є відслідковування якості роботи мережі. Тому проблеми виникають не часто, а якщо і виникають, то їх вирішують максимально швидко;

- customer service. Одна з ключових завдань ФРІНЕТ — не просто надавати абонентам домашній безлімітний інтернет в Бобровиці, а робити це з максимальним рівнем сервісу. Для цього компанією постійно поліпшується сайт і розвивається система зворотного зв'язку, де на сьогодні реалізовані два типи кол-центрів: загальний та технічна підтримка.

Інтернет від ФРІНЕТ — це зручний і доступний спосіб інтеграції в сучасний цифровий світ, який відкриває перед вами безліч можливостей.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

 • використання технологій FTTX і Ethernet, доступ до мережі на швидкості до 1 Гбіт/с;
 • надання доступу до Українського сегменту Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с;
 • організація симетричного каналу ( однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
 • немає необхідності придбання додаткового обладнання ( для підключення досить мережевої карти);
 • наявність локальних ресурсів з високою швидкістю доступу;
 • висока надійність мережі та якість надання послуг;
 • гнучка тарифна політика;
 • низька вартість підключення послуги;
 • вигідні акційні пропозиції;
 • додаткові сервісні послуги;
 • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
 • цілодобова технічна підтримка.

Свіжі новини

Поточні акції

Акція «Знижка 50%»

Акція «Знижка 50%»

Підключись до мережі «ФРІНЕТ» та отримай знижку 50% *

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».